Ana Sayfa
Home Page
  Hakkımızda Güncel Projeler Tamamlanan Projeler Makina Parkı İletişim

HAKKIMIZDA

ECETAŞ A.Ş. Geniş ve tecrübeli teknik kadrosu, büyük makine parkı ve bugüne kadar başarıyla tamamlayarak işletmeye alınan tesislerin yanı sıra, halihazırda devam eden taahhütleri ile altyapı inşaatları konusunda kendini devamlı geliştirmektedir.

Tamamlanarak işletmeye açılan ve halen devam eden altyapı işleri ekli tablolarda gösterilmiştir.Ülkemizde hızla gelişen ve hızlanan kentleşme sürecinde insan sağlığının önemi giderek artmış ve son yıllarda içme suyu ve kanalizasyon tesisleri yapımına büyük hız verilmiştir. Firma grubunun 30 yılda elde ettiği büyük bilgi ve tecrübe birikimi ile kazandığı başarının halihazırda yükümlenilen işlerde de artarak devam edeceğinin gerçek bir göstergesi olmuş ve ülkemizde ihale edilen büyük altyapı yatırımlarında yeterlilik almış ve ihale edilecek işlere de davet edilmiştir.

Firma grubunun teknik kadrosu, yurt içi ve yurt dışında büyük projelerde yöneticilik yapmış ve uluslararası tecrübeye sahip olup büyük projelerin organizasyonu, planlaması ve yönetimini yapabilecek kapasiteye erişmiştir.

ECETAŞ, en gayri müsait zemin şartlarında kanalizasyon sistemleri inşaatı konusunda yüksek tecrübeye sahiptir. Özellikle yer altı suyunun yüksek olduğu zayıf zeminlerde palplanş uygulamaları hakkında yüksek teknolojik bilgiye sahiptir. En zor ve güç zemin koşullarındaki kazılar için gerek duyulan palplanş ve/veya fore kazıkla oluşturulan iksa sistemlerinin uygulanmasında, firma grubunun kendi personel, makine ve tesis imkanları büyük ölçüde gelişmiş olup en kapsamlı tesislerin yapımı için yeterli seviyelere ulaşmıştır. Firmanın makine parkında bu işlerle ilgili bütün ekipmanlar bulunmaktadır.


»Tarihçe

            Yönetim Kurulu Başkanı Celal ECE, 1961 yılında İ.T.Ü.'den İnşaat Mühendisi olarak mezun olmuştur. 1961 - 1972 yılları arasında, şehir ve kasabaların içme suyu ve kanalizasyon gibi kentsel altyapı projelerinde kontrol mühendisliği ve şantiye şefi olarak görev yapmıştır. 1972 yılında "Celal ECE - İnşaat Müteahhitliği" firmasını kurarak, şehir ve kasabaların içme suyu ve kanalizasyon işlerinin projelendirilmesine ve yapımına başlamıştır. 1983 yılında ECETAŞ - ECESAN ve BEYATAŞ Şirketlerini kurarak Firmalar Grubunu oluşturmuştur. 1983 yılında mevcut altyapı işleri ECETAŞ A.Ş.'ye devredilmiş ve bu tarihten sonra bütün kanalizasyon ve içme suyu taahhütleri ECETAŞ A.Ş.tarafından gerçekleştirilmiştir. ECETAŞ A.Ş. halen aynı konudaki işlere devam etmektedir.
 
 


Hakkımızda
Kalite Belgelerimiz
Untitled Document
Copyright © 2012 ecegrup.com.tr .Tüm Hakları Saklıdır.